Bestuur

Bestuursleden Team GO
bestuur@shorttrackgo.nl
Voorzitter : Ingrid Greven voorzitter@shorttrackgo.nl
Secretariaat – Leden administratie : Ingrid Greven secretariaat@shorttrackgo.nl
Secretariaat – Administratie : Linda Meijer activiteiten@shorttrackgo.nl
Penningmeester : Glenn Sleebos penningmeester@shorttrackgo.nl
Wedstrijdsecretariaat : Ivonne Beets wedstrijdsecretariaat@shorttrackgo.nl

Trainers : trainers@shorttrackgo.nl

Voor vragen over lidmaatschap en proeftrainingen kan er gemaild worden naar: info@shorttrackgo.nl